Budapest 150

Number of items: 60

18373.

40 000 HUF
108,40
125,00

18374.

4 000 HUF

18375.

8 000 HUF

18376.

4 000 HUF

18377.

900 HUF
2,44
2,81

18378.

800 HUF

Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.
18379.

1 200 HUF

18380.

900 HUF
2,44
2,81

18381.

3 200 HUF
8,67
10,00

18382.

4 000 HUF

18383.

1 400 HUF

18384.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF