Budapest 150

Number of items: 60

18385.

4 000 HUF

18386.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910-1930 Bp. VIII., Mária Terézia-téri iskola (ma Horváth Mihály tér, Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium), nyomat, falra akasztható keretben, 13,5x9 cm
18387.

1 600 HUF

18388.

3 200 HUF
8,67
10,00

18389.

900 HUF
2,44
2,81

18390.

8 000 HUF

18391.

4 000 HUF

Radnai Lóránt: Tabán. Műemlékeink. Bp., 1967, Pannonia, 56 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, Megjelent 3350 példányban.
18392.

2 600 HUF
7,05

1934-1939 Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve (2 db). Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934-1939, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 571+(5) p.; 457+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
18393.

1 000 HUF

18394.

8 000 HUF

Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm
18395.

2 000 HUF

18396.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF