Number of items: 419
3103356
11275
462
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm
6 000 HUF
3103357
11276
462
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
5 000 HUF
3106457
11277
462
Herend Apponyi kék mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
6 000 HUF
3112057
11278
462
Herendi kacsa figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 6,5 cm
3 000 HUF
3109316
11279
462
Herendi fácán mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 10x6 cm
3 000 HUF
3109326
11280
462
Herendi hamis Rotschild mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 11x9 cm
1 000 HUF
3109868
11281
462
Herend petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
4 000 HUF
3102402
11282
462
Herendi porcelán Rotschild mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm
8 000 HUF
3096930
11283
462
Herend eton mintás gyűrűtartó tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
3 000 HUF
3096934
11284
462
Herend VBO mintás gyűrűtartó tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
2 800 HUF
3087495
11285
462
Herend eton mintás tálka sérüléssel + eton mintás hamuzó hibátlan + hasonmás tejkiöntő sérüléssel
2 000 HUF
3087883
11286
462
Herendi lilavirágos bonbonier. Jelzett, ragasztott fedővel, d: 8 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m