Number of items: 419
3107616
11625
462
3 darab antik bögre. Közte jelzéssel, sérülésekkel, m: 9 cm
2 000 HUF
3107175
11626
462
Kalocsai kétszemélyes kávéscsésze szett, díszdobozban. Jelzett, hibátlan.
3 000 HUF
3106966
11627
462
Ens virág. Jelzett, hibátlan, h: 5 cm
1 600 HUF
3106989
11628
462
"Yris" porcelán egér. Jelzett, kis kopással, m: 5,5 cm
3 000 HUF
3106618
11629
462
3400
Sarreguemines antik kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm
3 400 HUF
3106453
11630
462
Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm
2 400 HUF
3105351
11632
462
3200
Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) csésze és 3 darab alj. Jelzett, csészén pattogzással, aljon tűzhibával, d: 15 cm
3 200 HUF
3105346
11633
462
Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) pecsenyés kínáló. Jelzett, belsejében repedésvonallal, 39x25,5 cm
3 000 HUF
3105334
11634
462
Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
2 400 HUF
3103747
11635
462
Legyezős asszony. Antik fajansz váza 1894-es számmal. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával. 22,5 cm
1 600 HUF
3103740
11636
462
Kézzel festett antik porcelán komatál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 15 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m