Chinaware / Porcelain Number of items: 419
3054162
11601
462
3 darab skandináv karácsonyi tányér, 1971-1980, jelzett, hibátlan, d: 15-21 cm
3 000 HUF
3054150
11602
462
1939, 1940, 2 darab holland falitányér, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
1 600 HUF
3075102
11603
462
Kártyázó idős házaspár, biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, a férfi cipőjén apró lepattanással, 11,5x9,5x7,5 cm
2 400 HUF
3075185
11604
462
2200
3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
2 200 HUF
3102371
11605
462
2 db német porcelán bonbonier, Ilmenau Echt Kobalt és Moliére Bavaria. Matricás, jelzett, kis kopottsággal, 13x9x7 cm és 9,5x9,5x7,5 cm
2 400 HUF
3102358
11606
462
2 db japán mini váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, m: 5,5 - 6,5 cm
2 000 HUF
3006776
11607
462
3 000 HUF
3032487
11608
462
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm
1 800 HUF
2997435
11609
462
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23,5 cm
1 400 HUF
3032485
11610
462
1 800 HUF
3032489
11611
462
1 800 HUF
3081705
11612
462
5 darab dísztányér, zömmel skandináv, jelzett, d: 17-21 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house