Number of items: 419
3102975
11589
462
3 darab porcelán figura: Aquincum kislány, Hollóházi halpár, Kispest nő galambbal. Jelzett, kis kopással.
2 600 HUF
3103431
11590
462
MZ csehszlovákia kávés készlet. Jelzett, matricás, egy fedélen pattanás, teljes.
3 000 HUF
3103338
11591
462
Antik csupor mázas porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással d: 12 cm, m: 13 cm
3 000 HUF
3103342
11592
462
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kis kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm
3 000 HUF
3103339
11593
462
3 000 HUF
3103632
11594
462
Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), hibátlan, h: 14 cm, m: 6 cm
1 800 HUF
3103636
11595
462
3200
Antik német vadászkorsó. Jelzés nélkül, medalionokban vadászjelenetekkel, hibátlan, m: 21,5 cm
3 200 HUF
3103340
11596
462
3 000 HUF
3103345
11597
462
Antik kávéházi kiöntő, porcelán, matricás, jelzés nélkül, kis kopással. m: 12 cm
2 600 HUF
3103349
11598
462
2200
1850 körüli kobaltfestéses fajansz tányér, jelzés nélkül. d: 18 cm
2 200 HUF
3103724
11599
462
2 db Grafenthal porcelán figura. kutyás fiú, macskás lány. Máz alatti kézi festés, jelzett, hibátlan 10 cm
1 600 HUF
3103729
11600
462
Fasold & Stauch kisfiú kutyával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m