Number of items: 419
2967839
11299
462
32000
32 000 HUF
3103395
11300
462
40000
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 14 x 23 x 12 cm
40 000 HUF
2923104
11301
462
30000
30 000 HUF
2971772
11302
462
34000
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan.
34 000 HUF
3111958
11303
462
32000
Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Jelzett, hibátlan, bársonyborítású díszdobozban, m: 33,5 cm
32 000 HUF
3108254
11304
462
30000
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, hat személyes
30 000 HUF
3084848
11305
462
32000
Zsolnay eozin mázas merítő lány, névjegytartó. Jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 x13 cm, m: 11 cm
32 000 HUF
3108260
11306
462
26000
Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan hat személyes
26 000 HUF
3079776
11307
462
Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, kis mázhibákkal, illetve kiöntő részénél restaurált, m: 32 cm. Ritka!
20 000 HUF
3103471
11308
462
Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
12 000 HUF
3101638
11309
462
Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, kis kopással, 9,5x11 cm
12 000 HUF
3103380
11310
462
Zsolnay áttört dísz tál. Kézzel festett, jelzett (családi pecsétes), restaurált, d: 21,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m