Number of items: 419

11299.

32 000 HUF
86,72
100,00

Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 14 x 23 x 12 cm
11300.

40 000 HUF
108,40
125,00

11301.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan.
11302.

34 000 HUF
92,14
106,25

Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Jelzett, hibátlan, bársonyborítású díszdobozban, m: 33,5 cm
11303.

32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, hat személyes
11304.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas merítő lány, névjegytartó. Jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 x13 cm, m: 11 cm
11305.

32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay búzavirág mintás kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan hat személyes
11306.

26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, kis mázhibákkal, illetve kiöntő részénél restaurált, m: 32 cm. Ritka!
11307.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11308.

12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, kis kopással, 9,5x11 cm
11309.

12 000 HUF

Zsolnay áttört dísz tál. Kézzel festett, jelzett (családi pecsétes), restaurált, d: 21,5 cm
11310.

12 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF