Number of items: 419

11251.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herend zöld szőlőmintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 15-26 cm
11252.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herend Viktória mintás gyógynövény tároló fedeles edény. Jelzett, háncsnyomott felülettel, kézzel festett, rózsa fogóval, hibátlan, m: 16 cm
11253.

22 000 HUF
59,62
68,75

Herend Apponyi purpur mintás tortatál. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 37 cm
11254.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Matyó Madonna. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
11255.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herend Apponyi zöld mintás kétrészes gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11256.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi gyümölcs mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x19 cm
11257.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 20,5 cm
11258.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi petrezselyem mintás porcelán bonbonnier, plasztikus rózsa díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x15 cm
11259.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herend Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11260.

13 000 HUF
35,23
40,63

Herend Jézus. cca 1940, jelzett: masszába nyomott HEREND felirat, fedetlen részei biszkvit porcelán, ruhája mázas porcelán. Hibátlan, m: 30 cm
11261.

12 000 HUF

Herendi eton rust mintás váza, 1945-ös jelzéssel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14 cm
11262.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF