Number of items: 419

Hummel harmonikázó kisfiú madárral. Jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm
11227.

4 800 HUF
13,01
15,00

Hummel Goebel Három veréb faágon. Jelzett, hibátlan, 20x12x11 cm
11228.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hummel kis Jézus. Jelzett, minimális kopottsággal, 16x9,5 cm
11229.

10 000 HUF

Hummel Goebel kötögető kislány. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11230.

4 200 HUF
11,38
13,13
9

Hummel Goebel kiránduló kislány. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11231.

6 000 HUF

Hummel Goebel Az elveszett bárány figura. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11232.

6 000 HUF

Hummel Goebel kislány báránnyal. Jelzett, kis sérüléssel, m: 10 cm
11233.

1 600 HUF
19

Herend Apponyi purpur mintás kávés készlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, teljes.
11234.

50 000 HUF
135,50
156,25
22

Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm
11235.

40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi zöld rózsa mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11236.

40 000 HUF
108,40
125,00

Herend Apponyi purpur mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, háncsnyomott peremrésszel, hibátlan, d: 19-27,5 cm
11237.

36 000 HUF
97,56
112,50

Herendi háromágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, kétrészes, jelzett, kopásnyomokkal, m: 41,5 cm
11238.

34 000 HUF
92,14
106,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF