Jewellery and precious metal items

Number of items: 291

14K arany (Au) király mintás karlánc. Jelzett 6,99 g 20 cm
22147.

85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag) monogramos névjegykártyatartó, jelzett, 8×5 cm, nettó: 78,8 g
22148.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca hiányos zománc berakással, felirattal, jelzett, 9×7 cm, bruttó: 102,8 g
22149.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 40 g
22150.

10 000 HUF

Kerek kő medál kínai írásjelekkel, ezüst lánccal, jelzett d: 9 cm
22151.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) teás kanalak 9 db jelzett 154 g
22152.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g
22153.

Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g

3 000 HUF

Parfümös üveg. Ezüst, rózsa díszítéssel, üveg, jelzett. 6,5 cm
22154.

6 000 HUF
10

Ezüst (Ag) gyűrű, türkiz kővel, kopott, méret: 56, bruttó: 9,5 g
22155.

2 000 HUF
19

Ezüst (Ag) pitykedomb és zománc díszes karkötő
22156.

5 000 HUF
18

Vegyes drágakövek: akvamarin, tigrisszem, gyémánt 0,03 ct stb
22157.

10 000 HUF

Dávid csillag medál 14K arany, jelzett, 5,55 g, d: 36 mm
22158.

75 000 HUF
203,25
234,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF