Jewellery and precious metal items

Number of items: 291

14K arany pecsétgyűrű ónix kővel, jelzett 8,36 g m: 61
22123.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst(Ag) ékszerek aventurin ásvánnyal, fülbevalópár, gyűrű, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 59, bruttó: 3,6 g
22124.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,8 g
22125.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) monogramos cigarettatárca kő berakással, jelzett, 10×7,5 cm, bruttó: 97,5 g
22126.

19 000 HUF
51,49
59,38

Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 4,9 g
22127.

55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) fonott karlánc. 39 g 32 cm
22128.

10 000 HUF
20

14K arany (Au) király mintás nyaklánc. Jelzett 18,1 g 59 cm
22129.

220 000 HUF
596,21
687,50

KIOSZ 25 éves ezüst (Ag) gyűrű jelzett 8,73 g m: 71
22130.

2 000 HUF

14K arany bross, sérült. malachittal. 6,6 g 1,5 cm
22131.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) medál, jelzés nélkül, nettó: 3,9g
22132.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc hovlit kővel. Jelzett, br 13,74 g 30x30 mm
22133.

8 000 HUF

14k arany (Au) gyűrű, jelzett 1,68 g m:
22134.

28 000 HUF
75,88
87,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF