Jewellery and precious metal items

Number of items: 291

Ezüst (Ag) karreif. Jelzett 38,28 g
22135.

7 000 HUF
18,97
21,88
13

Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, nettó: 87g
22136.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, Prandtner József, 1832, 13 latos, nettó: 70g
22137.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, 19. sz. első fele, nettó: 53g
22138.

10 000 HUF

Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, 1834, 13 latos, nettó: 66g
22139.

13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst (Ag) monogramos névjegykártyatartó, jelzett, belsejében ragasztásnyomok, 8×5,5 cm, nettó: 48,2 g
22140.

10 000 HUF

14K arany pecsétgyűrű malachit kővel, jelzett 6,37 g m: 54
22141.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) walles nyaklánc mintás kereszt medállal, jelzett, h: 55 cm, 5×3 cm, nettó: 14,7 g
22142.

6 500 HUF
17,62
20,31

Antik, gazdagon díszített ezüst (Ag) mini pohártartó, hozzá való csiszolt üvegbetéttel. Jelzett, nettó: 31,7 g, m: 6 cm
22143.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc díszdobozban, jelzett, h: 40 cm, nettó: 2,4 g
22144.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerek, 4 db (karperec, 3 db gyűrű), jelzettek, bruttó: 9,6 g
22145.

5 500 HUF
14,91
17,19

14K arany (Au) gyűrű citrin kővel 8,89 g m: 55
22146.

90 000 HUF
243,90
281,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF