Ships Balaton

Number of items: 32

Darnay Kálmán: Bujdosó gyöngysor. A Balaton- és Bakonymenti várak történeti regénye. Magyar Írások. Bp.,[1928.] Pantheon,(Globus-ny.), 295+1 p. + 12 t. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17376.

6 000 HUF

cca 1960 Badacsony, képes mini album 11 db fekete-fehér képpel. Bp., Képzőművészet Alap. Kiadói spriálfűzéses papírkötés, 6x9 cm
17377.

2 000 HUF

A Balaton könyve. Olvasókönyv mindazoknak, akik tavunkat még jobban szeretnék megismerni. Szerk.: Monspart Éva. Balatonfüred, én., Nők a Balatonért Közhasznú Egyes. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17378.

1 200 HUF

Révész Tamás - Gáti István: Siófok. Siófok, 1987, Siófoki Városi Tanács VB. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
17379.

1 600 HUF

Ludwig Emil - Tóth Tibor: Badacsony. Badacsonytördemic-Lábdihegy, 2015, Badacsonytördemic Községért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17380.

4 000 HUF

Van Loon, [Hendrik Willem]: A hajózás története. Ford.: Szerb Antal. Bp., [1941], Stílus, 285+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült fűzéssel.
17381.

3 000 HUF

Révész Tamás: Siófok. H.n., 1993, Herald Ügynökség. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17382.

1 600 HUF

Balaton-felvidék útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány, térkép nélkül. + Zákonyi Ferenc: Tihany. Balatonfüred, 1963, Veszprém M. Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
17383.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF