1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Balaton-felvidék útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány, térkép nélkül. + Zákonyi Ferenc: Tihany. Balatonfüred, 1963, Veszprém M. Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.