Printed Materials

Number of items: 300

cca 1935 Kis antant ellenes röplap térképekkel 32x22 cm
18178.

4 000 HUF

1935-1937 3 db rádiós kiadvány: Körting-Mitteilungen német nyelvű folyóirat 2 db száma + Telefunken francia nyelvű prospektus
18179.

3 000 HUF

cca 1936 Lőcsey könyvszolgálat, Légi veszély és a védekezés módja, Légvédelmi kiállítás. 3 db nyomtatvány
18180.

1 800 HUF

18181.

1 600 HUF

1936 Griger Miklós, a Nemzeti Néppárt országos elnökének ujévi beszéde. 16 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
18182.

2 000 HUF

1936 Szeder János: Nemzeti öncélúságunk fontossága és lehetőségei. - - orsz. gyűl. képviselő Veszprémben, 1936. évi április hó 3-án a Nemzeti Egység Ifjúsági Szervezete felkérésére tartott előadása. Bp., én., Szerzői, kissé foltos, 15+1 p.
18183.

1 600 HUF

cca 1936 2 db ritka újság : Nagyar nótaélet, A mi lapunk - a fogyasztók lapja
18184.

2 000 HUF

1936. Láthatár kisebbségi kultúrszemle szerk: Csuka Zoltán és Kántor József. IV. évf. 3. szám.
18185.

2 000 HUF

1936 A Délvidék c. időszaki folyóirat 2 db száma
18186.

1 600 HUF

18187.

1 600 HUF

1936 The Illustrated London News, Record of the Lying-in-State and Funeral of His Majesty King George V and the Accession of His Majesty King Edward VIII, February 1, 1936. Angol nyelvű folyóirat különszáma V. György brit király temetésének, illetve VIII. Eduárd trónra lépésének alkalmából. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
18188.

6 000 HUF

1936 The Illustrated London News, No. 5096 - Vol. 189, December 19, 1936. Accession Number (King George VI). Angol nyelvű folyóirat különszáma VI. György brit király trónra lépésének alkalmából. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, közte László Fülöp Elek (Philip Alexius de László) magyar festőművész a királyi párról készült portréjával; valamint egyéb érdekes korabeli hírekkel és reklámokkal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
18189.

6 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF