Printed Materials Number of items: 300
3109228
18226
462
Printed Materials
1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db német nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban, sérülésekkel
3 000 HUF
3109226
18227
462
Printed Materials
1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db magyar nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban
3 000 HUF
3109199
18228
462
Printed Materials
1941-1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: I. évf. 15., (?) sz.; II. évf. 48. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
3 000 HUF
3111713
18229
462
3800
Printed Materials
1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.
3 800 HUF
3085727
18230
462
Printed Materials
2 000 HUF
3084932
18231
462
Printed Materials
1941 Nemzeti Munkaterv május. 31p.
1 000 HUF
3088133
18232
462
Printed Materials
6 000 HUF
3111066
18233
462
Printed Materials
1942 Mezőgazdasági cselédek bakancsellátására szóló hirdetmény 31x42 cm + Nagykőrös Arany-napok plakát 20x30 cm
3 000 HUF
3111057
18234
462
Printed Materials
1942 Nagyvárad ünnepi hét program és rend 24p. zsinórfűzött papírkötésben
3 000 HUF
3066666
18235
462
Printed Materials
Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár" három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel
2 400 HUF
3010942
18236
462
900
Printed Materials
1942 A Magyar Általános Hitelbank üzleti jelentése az 1942. évről 60p. Dombornyomott címerrel, szép állapotban.
3110560
18237
462
Printed Materials
1942 Magyar lélek. A magyar népművelők országos folyóirata. Szerk.: Hankiss János. IV. évf. (Teljes évfolyam egy kötetben, 1942. január-december). Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+572 p. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house