Printed Materials

Number of items: 300

1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db német nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban, sérülésekkel
18226.

3 000 HUF

1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db magyar nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban
18227.

3 000 HUF

1941-1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: I. évf. 15., (?) sz.; II. évf. 48. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18228.

3 000 HUF

1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.
18229.

3 800 HUF
10,30
11,88

18230.

2 000 HUF

1941 Nemzeti Munkaterv május. 31p.
18231.

1 000 HUF

18232.

6 000 HUF

1942 Mezőgazdasági cselédek bakancsellátására szóló hirdetmény 31x42 cm + Nagykőrös Arany-napok plakát 20x30 cm
18233.

3 000 HUF

1942 Nagyvárad ünnepi hét program és rend 24p. zsinórfűzött papírkötésben
18234.

3 000 HUF

Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár" három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel
18235.

2 400 HUF

1942 A Magyar Általános Hitelbank üzleti jelentése az 1942. évről 60p. Dombornyomott címerrel, szép állapotban.
18236.

900 HUF
2,44
2,81

1942 Magyar lélek. A magyar népművelők országos folyóirata. Szerk.: Hankiss János. IV. évf. (Teljes évfolyam egy kötetben, 1942. január-december). Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+572 p. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban.
18237.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF