Printed Materials

Number of items: 300

1937 Arany Napok Nagykőrös ipari, kereskedelmi, mezőgazdasági kiállítás és vásár 16p. Képes reklám nyomtatvány + plakát 48x62 cm
18190.

4 000 HUF

18191.

1 200 HUF

18192.

2 000 HUF

1937 The Illustrated London News, Coronation Ceremony Number (King George VI), May 15, 1937. Angol nyelvű folyóirat különszáma VI. György brit király koronázásának alkalmából. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
18193.

6 000 HUF

1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
18194.

4 000 HUF

1937 Az Uj értelmiség c. lap III. évf 1-2. száma
18195.

2 000 HUF

1937 Magyar könyvnap könyve - Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Ismertető prospektus, sérült, 2 sztl. lev.
18196.

3 000 HUF

1937 Pesti Hírlap naptára Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel
18197.

1 600 HUF

18198.

1 000 HUF

1938 A Tisza c. a Magyar Úszó Szövetség déli kerületének hivatalos lapja IX. évf. 8. száma 14 p.
18199.

3 000 HUF

1938 Délvidéki Automobil Club. Emlékjelvénytúra Szegedre. Képes leporello
18200.

3 000 HUF

Mitteilungen des Burzenlandischen Museums Kronstadt. (Brassó), 1938. 3. évf 3-4. A barcasági múzeumok értesítője, Címerek, stb. 86-211 p.+ 12 t. Kihajtható táblák Ragasztott, firkált borítóval
18201.

2 400 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF