https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 300
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3110927
18190
462
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Arany Napok Nagykőrös ipari, kereskedelmi, mezőgazdasági kiállítás és vásár 16p. Képes reklám nyomtatvány + plakát 48x62 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2744331
18191
462
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3107336
18192
462
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3104403
18193
462
0
6000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 The Illustrated London News, Coronation Ceremony Number (King George VI), May 15, 1937. Angol nyelvű folyóirat különszáma VI. György brit király koronázásának alkalmából. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
Starting price:
6 000 HUF
3111490
18194
462
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3110890
18195
462
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Az Uj értelmiség c. lap III. évf 1-2. száma
Starting price:
2 000 HUF
3109418
18196
462
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Magyar könyvnap könyve - Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Ismertető prospektus, sérült, 2 sztl. lev.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3111744
18197
462
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Pesti Hírlap naptára Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3037369
18198
462
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 - 1960 Búvár folyóirat különféle számai egybekötve: 1937, jan, feb., március, 1939. okt., dec., 1941. ápril., június, aug., dec.,1960 V. évf. 4. sz. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3110948
18199
462
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1938 A Tisza c. a Magyar Úszó Szövetség déli kerületének hivatalos lapja IX. évf. 8. száma 14 p.
Starting price:
3 000 HUF
3110952
18200
462
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1938 Délvidéki Automobil Club. Emlékjelvénytúra Szegedre. Képes leporello
Starting price:
3 000 HUF
3104615
18201
462
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Mitteilungen des Burzenlandischen Museums Kronstadt. (Brassó), 1938. 3. évf 3-4. A barcasági múzeumok értesítője, Címerek, stb. 86-211 p.+ 12 t. Kihajtható táblák Ragasztott, firkált borítóval
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment