Printed Materials Number of items: 300
3049738
18286
462
Printed Materials
1 200 HUF
3026699
18287
462
3200
Printed Materials
1962 Labdarúgás c. folyóirat 5 db száma: VIII. évf. 4., 7., 10., 11., 12. sz., 1962. április-december. Fekete-fehér fotókkal a címlapokon a Vasas bajnokcsapata, Mészöly Kálmán, stb. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
3 200 HUF
3082376
18288
462
Printed Materials
2 000 HUF
3074390
18289
462
Printed Materials
1965 "Boldog új évet kíván Füles", Ruszkay György (1924-1998) grafikája. Nyomat, papír, hajtásnyommal, 22x9,5 cm
1 600 HUF
3074378
18290
462
Printed Materials
1966 Táborozási, kirándulási és túrázási szabályzat. A Magyar Úttörők Szövetsége szabályzatai 4. sz. Tűzött papírkötés, jó állapotban, 36 p.
1 600 HUF
3090032
18291
462
Printed Materials
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
2 800 HUF
2963199
18292
462
Printed Materials
1966 Film-Színház-Muzsika folyóirat majd nem teljes évfolyama, 10 szám hiányzik (2,3,5,7,8,9,15,18,36,41.) Egybekötve. Átkötött félvászon - kötés. 3109368
18293
462
Printed Materials
1966 Bp., VIII. Atlétikai Európa-bajnokság, 2 db reklámlap / prospektus + 1 db belépőjegy
2 000 HUF
2819129
18294
462
Printed Materials
1966 Ludas Matyi XXII. évf. 9 db száma, többek közt Sajdik Ferenc, Hegedűs István és Toncz Tibor rajzaival, vegyes állapotban (egy szám hiányos)
2 600 HUF
3049692
18295
462
Printed Materials
1968 Az Esti Hírlap 2 db száma, XIII. évf. 197. és 198. sz., 1968. aug. 22-23., mindkettő címlapján a csehszlovákiai forradalom híreivel
1 200 HUF
2852626
18296
462
Printed Materials
1968-as prágai tavasz és a francia eseményeket tárgyaló újságok (Népszabadság.)
2 400 HUF
3014377
18297
462
3400
Printed Materials
ca 1970 Csömör Deák Ferenc utca ház bontási és építési terve 3 db kb 50x36 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house