Printed Materials Number of items: 300
3105814
18262
462
Printed Materials
1 400 HUF
3110125
18263
462
Printed Materials
cca 1950-60 össz. 4 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, két lap hajtásnyomokkal, egyiken rátűzött francia ny. szöveggel, 32x21,5 cm
2 800 HUF
3111272
18264
462
Printed Materials
1952 MÁV Igazgatósági rendeletek 10 szám
2 600 HUF
3036336
18265
462
3800
Printed Materials
1952 Közlekedéstudományi Szemle II. évf. 1-12. sz., 1952. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, a borító kissé sérült, a lapok nagyrészt jó állapotban.
3 800 HUF
3036344
18266
462
3800
Printed Materials
1953 Közlekedéstudományi Szemle III. évf. 1-12. sz., 1953. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
3 800 HUF
3111268
18267
462
Printed Materials
1953, 1956 Béke és Szabadság 3 száma és az Esti Budapest címlapja, bennne az Aranycsapat híreivel. + Béke és Szabadság olimpiai különszáma.
6 000 HUF
3084755
18268
462
Printed Materials
1954 Hazafias Népfront 14 db propaganda kiadványa, részben foltos, részben jó állapotban.
2 000 HUF
3067607
18269
462
Printed Materials
1 600 HUF
3075213
18270
462
Printed Materials
cca 1955 Dandin György, avagy a megcsúfolt férj c. magyar film (rendező: Várkonyi Zoltán) spanyol nyelvű, képes ismertető prospektusa, részben szétvált tűzéssel
1 600 HUF
3112240
18271
462
Printed Materials
A Szocialista Szovjet Köztársaságok Szövetségének nyilatkozata. 1956. október 30-án Forradalmi röplap
3 000 HUF
3112250
18272
462
Printed Materials
1956 röplapok, 2 db, egyik Szeged, másik Budapest
3 000 HUF
2811268
18273
462
Printed Materials
1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house