Printed Materials

Number of items: 300

18262.

1 400 HUF

cca 1950-60 össz. 4 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, két lap hajtásnyomokkal, egyiken rátűzött francia ny. szöveggel, 32x21,5 cm
18263.

2 800 HUF

1952 MÁV Igazgatósági rendeletek 10 szám
18264.

2 600 HUF
7,05

1952 Közlekedéstudományi Szemle II. évf. 1-12. sz., 1952. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, a borító kissé sérült, a lapok nagyrészt jó állapotban.
18265.

3 800 HUF
10,30
11,88

1953 Közlekedéstudományi Szemle III. évf. 1-12. sz., 1953. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
18266.

3 800 HUF
10,30
11,88

1953, 1956 Béke és Szabadság 3 száma és az Esti Budapest címlapja, bennne az Aranycsapat híreivel. + Béke és Szabadság olimpiai különszáma.
18267.

6 000 HUF

1954 Hazafias Népfront 14 db propaganda kiadványa, részben foltos, részben jó állapotban.
18268.

2 000 HUF

18269.

1 600 HUF

cca 1955 Dandin György, avagy a megcsúfolt férj c. magyar film (rendező: Várkonyi Zoltán) spanyol nyelvű, képes ismertető prospektusa, részben szétvált tűzéssel
18270.

1 600 HUF

A Szocialista Szovjet Köztársaságok Szövetségének nyilatkozata. 1956. október 30-án Forradalmi röplap
18271.

3 000 HUF

1956 röplapok, 2 db, egyik Szeged, másik Budapest
18272.

3 000 HUF

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
18273.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF