https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 300
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3104636
18082
462
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben
Starting price:
2 400 HUF
3102368
18083
462
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással
Starting price:
4 000 HUF
3039991
18084
462
0
10000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3104611
18085
462
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3100168
18086
462
0
5000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3085831
18087
462
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3109947
18088
462
0
3600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.
Starting price:
3 600 HUF
3087879
18089
462
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3108612
18090
462
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban
Starting price:
4 000 HUF
3111597
18091
462
0
8000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3104610
18092
462
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval
Starting price:
1 600 HUF
3087922
18093
462
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment