https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 300

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben
1
18082.

cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással
1
18083.

cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.
1
18084.

1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval
1
18085.

Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban
1
18086.

1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának
1
18087.

1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.
1
18088.

1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
1
 
A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval
1
18089.

A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban
1
18090.

1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm
1
18091.

1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval
1
18092.

1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
2
 
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
1
18093.

G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment