Art-ceramics
Number of items: 261
3045398
11506
459
Art-ceramics
Svejk fejes kerámia üveg dugó záró. 12 cm
3 000 HUF
3045424
11507
459
Art-ceramics
Tófej kerámia díszváza / flaska 4 pohárral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
3 000 HUF
2927184
11508
459
Art-ceramics
Piros-kék retro kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
2 000 HUF
3046861
11509
459
Art-ceramics
Iparművészeti retro váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 30 cm
3 000 HUF
3046824
11510
459
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3 000 HUF
3046839
11511
459
Art-ceramics
Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzett, hibátlan, 19x13 cm
3 000 HUF
3041266
11512
459
Art-ceramics
2 darab mázas kerámia szerelmespár, jelzett, sérülésekkel, ragasztással, m: 9-19 cm
1 000 HUF
2987386
11513
459
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat mozsár, mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
2 800 HUF
3043098
11514
459
Art-ceramics
Kínai váza. Mázas kerámia, hibátlan 26 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m