Art-ceramics Number of items: 261
3054410
11252
459
180000
Art-ceramics
180 000 HUF
3034486
11253
459
90000
Art-ceramics
Boch & Fréres Virágos art deco kancsó és tál. La Louviere, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett, a tál plasztikus, aranyozott, jelzett, kis kopással. Kancsó m: 16 cm, tányér d: 22 cm
90 000 HUF
3025004
11254
459
48000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-): Váza. Jelzéssel, kopással, m: 10,5 cm
48 000 HUF
2963950
11255
459
85000
Art-ceramics
85 000 HUF
3040265
11256
459
22000
Art-ceramics
22 000 HUF
2718350
11257
459
Art-ceramics
18 000 HUF
2823397
11258
459
22000
Art-ceramics
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
22 000 HUF
3056722
11259
459
34000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras díszkorsó. Jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
34 000 HUF
2471678
11260
459
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány virággal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm
30 000 HUF
3056530
11261
459
30000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér halat fogó madárral. Jelzett, kis kopással, d: 37 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
30 000 HUF
3056463
11262
459
30000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér bogyót csipegető madárral. Jelzett, kis kopással, d: 39,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
30 000 HUF
3004387
11263
459
Art-ceramics
VDKB Becny kerámia figura. kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm / Czech folk ceramic figure
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house