Art-ceramics

Number of items: 261

Komlós Testvérek art deco háromágú gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, cca 1930/40, alján pattanással, kopással, h: 31 cm
11276.

16 000 HUF
43,36
50,00

Komlós testvérek Budapest: elefánt könyvtámasz, kis kopással, jelzett, 22x15,5 cm
11277.

16 000 HUF
43,36
50,00

11278.

7 000 HUF
18,97
21,88

11279.

15 000 HUF
40,65
46,88

Art deco váza. Áttört mázas kerámia, négy zenélő és táncoló lány alakkal. Kézzel festett, jelzett Wien RW. hibátlan 28 cm
11280.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szabó Kinga: Dísztányér szarvassal. Jelzett, kopással, d: 19,5 cm
11281.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár. Jelzett, kopással, m: 19,5 cm
11282.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11283.

18 000 HUF
48,78
56,25

Arhat. 20.sz., Kína, sancai mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 37 cm
11284.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14cm
11285.

14 000 HUF
37,94
43,75

Korond kancsó. Jelzett, kis kopással, m: 21 cm
11286.

2 000 HUF

Korond váza. Jelzett, kopott, m: 20 cm
11287.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF