Art-ceramics
Number of items: 261
3071789
11482
459
Art-ceramics
Steinbach Mezőtúr kerámia váza. Jelzett, kis kopással, m: 16,5 cm
2 600 HUF
3070406
11483
459
Art-ceramics
Teve mintával díszített fehérmázas kerámia pohár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 cm
1 800 HUF
3070384
11484
459
3200
Art-ceramics
Elefántos retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
3 200 HUF
3070379
11485
459
3200
Art-ceramics
Tófej kerámia ikebana teknős. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x14 cm
3 200 HUF
3069980
11486
459
Art-ceramics
Iparművész fedeles váza. Képcsarnokos címkével, jelzetlen, kis kopással, m: 19 cm
2 600 HUF
3069978
11487
459
Art-ceramics
Iparművész kristálymázas váza. Jelzett (OKTE), kopással, m: 18 cm
3 000 HUF
3069494
11488
459
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Hölgy virágcsokorral. Jelzett, kis pattogzással, m: 16,5 cm
3 000 HUF
3069952
11489
459
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Retro váza. Jelzett, szájánál és talpánál sérült, m: 23,5 cm
1 000 HUF
3069758
11490
459
3400
Art-ceramics
Dunántúl, 20. sz. eleje, Fazék, kopással, d: 25 cm, m: 13 cm
3 400 HUF
3069717
11491
459
3400
Art-ceramics
Iparművész korall mintás dísztál, jelzés nélkül, hátoldalán kis pattanással, d: 27 cm
3 400 HUF
3024591
11492
459
Art-ceramics
Egyiptomi mintás kerámia kancsó, jelzett, 36 cm
2 400 HUF
3044343
11493
459
Art-ceramics
2 darab jelzett iparművész kisváza, hibátlan, m: 7-10 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m