Art-ceramics

Number of items: 261

Steinbach Mezőtúr kerámia váza. Jelzett, kis kopással, m: 16,5 cm
11482.

2 600 HUF
7,05
10

Teve mintával díszített fehérmázas kerámia pohár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 cm
11483.

1 800 HUF

Elefántos retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
11484.

3 200 HUF
8,67
10,00

Tófej kerámia ikebana teknős. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x14 cm
11485.

3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész fedeles váza. Képcsarnokos címkével, jelzetlen, kis kopással, m: 19 cm
11486.

2 600 HUF
7,05

Iparművész kristálymázas váza. Jelzett (OKTE), kopással, m: 18 cm
11487.

3 000 HUF

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Hölgy virágcsokorral. Jelzett, kis pattogzással, m: 16,5 cm
11488.

3 000 HUF
42

Gorka Lívia (1925-2011): Retro váza. Jelzett, szájánál és talpánál sérült, m: 23,5 cm
11489.

1 000 HUF
16

Dunántúl, 20. sz. eleje, Fazék, kopással, d: 25 cm, m: 13 cm
11490.

3 400 HUF
9,21
10,63

Iparművész korall mintás dísztál, jelzés nélkül, hátoldalán kis pattanással, d: 27 cm
11491.

3 400 HUF
9,21
10,63

Egyiptomi mintás kerámia kancsó, jelzett, 36 cm
11492.

2 400 HUF

2 darab jelzett iparművész kisváza, hibátlan, m: 7-10 cm
11493.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF