Art-ceramics

Number of items: 261

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11373.

3 600 HUF
9,76
11,25

Erdéliy István: Retro váza. Hólyagos mázazással, címkével jelzett, kis kopással, m: 25 cm
11374.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro iparművészeti váza, domború foltos mázazással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
11375.

4 000 HUF

Mákszem Irén: Női alakos figurális szálváza. Jelzett, kis kopással, m: 34 cm
11376.

5 000 HUF

11377.

4 400 HUF
11,92
13,75

Sövegjártó Mária (1942-): Váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 31 cm
11378.

5 000 HUF

Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
11379.

4 000 HUF

11380.

3 600 HUF
9,76
11,25

Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
11381.

4 000 HUF

Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11382.

3 200 HUF
8,67
10,00

11383.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 20x17x8 cm
11384.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF