Art-ceramics
Number of items: 261
3052190
11373
459
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3 600 HUF
3052185
11374
459
Art-ceramics
Erdéliy István: Retro váza. Hólyagos mázazással, címkével jelzett, kis kopással, m: 25 cm
3 600 HUF
3052183
11375
459
Art-ceramics
Retro iparművészeti váza, domború foltos mázazással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
4 000 HUF
3057491
11376
459
Art-ceramics
Mákszem Irén: Női alakos figurális szálváza. Jelzett, kis kopással, m: 34 cm
5 000 HUF
3061959
11377
459
4400
Art-ceramics
4 400 HUF
3061947
11378
459
Art-ceramics
Sövegjártó Mária (1942-): Váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 31 cm
5 000 HUF
3005237
11379
459
Art-ceramics
Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
4 000 HUF
2823395
11380
459
Art-ceramics
3 600 HUF
3014788
11381
459
Art-ceramics
Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
4 000 HUF
2647690
11382
459
3200
Art-ceramics
Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3 200 HUF
2961520
11383
459
2200
Art-ceramics
2 200 HUF
2970110
11384
459
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 20x17x8 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m