Art-ceramics
Number of items: 261
3070387
11361
459
4200
Art-ceramics
Retro iparművész váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
4 200 HUF
3070388
11362
459
4200
Art-ceramics
Retro német váza, mangánlila mázazással, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
4 200 HUF
3070383
11363
459
4800
Art-ceramics
Városlőd miskakancsó alakú italos üveg, pohár fedővel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
4 800 HUF
3070377
11364
459
4200
Art-ceramics
Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, m: együtt 13x9 cm
4 200 HUF
3069823
11365
459
Art-ceramics
GM jelzéssel iparművész kínáló. Kis kopással, 16x15 cm
4 000 HUF
3069760
11366
459
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Szürke-sárga mázazással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
4 000 HUF
3069489
11367
459
Art-ceramics
Váza táncoló alakokkal. Jelzés nélkül, talpánál kis pattogzással, m: 19 cm
6 000 HUF
3074014
11368
459
Art-ceramics
Szécsi kerámia kutyás fiú, festett mázas kerámia, jelzett, minimális kopásnyomokkal, m: 16 cm
5 000 HUF
3073024
11369
459
Art-ceramics
Halak samottos kerámia, színes mázakkal festve. Jelzés nélkül. 20x15 cm
6 000 HUF
3057487
11370
459
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
3 600 HUF
3057485
11371
459
4800
Art-ceramics
Rörstrand svéd mázas kerámia design gyertyatartó, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 10,5 cm
4 800 HUF
3052192
11372
459
Art-ceramics
Strehla Keramik retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m