Art-ceramics
Number of items: 214
3063148
11188
458
Art-ceramics
Erdélyi cserép tányér- Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 21 cm
2 000 HUF
3063146
11189
458
Art-ceramics
3 db román cserép tányér- Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 17 cm
3 000 HUF
3062932
11190
458
3400
Art-ceramics
Iparművész kerámia szálváza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
3 400 HUF
3062924
11191
458
3400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza. Címkével jelzett, kopással, m: 27 cm
3 400 HUF
3062902
11192
458
3200
Art-ceramics
Cápa. Mázas kerámia mécsestartó, jelzés nélkül, kis kopással, h: 14 cm
3 200 HUF
3062901
11193
458
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia ágaskodó ló. Jelzés nélkül, pattogzással, m: 26,5 cm
2 800 HUF
3062899
11194
458
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi terv.: Retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3 600 HUF
3062895
11195
458
Art-ceramics
Retro iparművészeti mázas váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 26 cm
3 600 HUF
3062256
11196
458
Art-ceramics
Retro zsugormázas iparművészeti váza, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 21 cm
1 600 HUF
3067006
11197
458
Art-ceramics
Kerámia kosár formájú dísz XX: sz. eleje, apró lepattanással 21x21 cm
3 000 HUF
3065809
11198
458
Art-ceramics
2 db Színes mázakkal festett retró kerámia tál, minimális kopásnyomokkal, Sarkadi jelzéssel, d: 21,27 cm
3 000 HUF
3065813
11199
458
Art-ceramics
Színes mázakkal festett retró kerámia tál , minimális kopásnyomokkal, jelzés nélkül d: 23 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m