Art-ceramics
Number of items: 214
3065807
11200
458
Art-ceramics
Iparművész dísz tál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3 000 HUF
3065804
11201
458
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia ikebana váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm
3 000 HUF
3065788
11202
458
Art-ceramics
Ókori stílusú asztaldísz. Terrakotta, jelzés nélkül. Hibátlan 22x18 cm
3 000 HUF
3067155
11203
458
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
1 000 HUF
3066343
11204
458
3800
Art-ceramics
Boros korsó. Hal-, szarvas- és szőlőmotívummal díszített, kis sérülésekkel, dugóval, m: 34 cm
3 800 HUF
2833576
11205
458
Art-ceramics
4 db vegyes népi kerámia, lepattanásokkal, d: 24-28 cm
2 400 HUF
3028617
11206
458
Art-ceramics
Német kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
2 800 HUF
3028613
11207
458
Art-ceramics
2 db kerámia tárgy: német váza, m: 16 cm, hamutál 10x10 cm
3 000 HUF
3028602
11208
458
3400
Art-ceramics
Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
3 400 HUF
3043010
11209
458
Art-ceramics
Gyertyatartó mázas kerámia jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
3 000 HUF
3023703
11210
458
Art-ceramics
Scheurich német kerámia váza pettyezett mázas kerámia Jelzett hibátlan 19 cm
3 000 HUF
3023701
11211
458
Art-ceramics
Német kerámia váza csurgatott mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m