Art-ceramics
Number of items: 214
2937739
11151
458
Art-ceramics
Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm
3 000 HUF
2937680
11152
458
Art-ceramics
Dísztál. Jelzett iparművész kerámia. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 29 cm
2 400 HUF
3025340
11153
458
Art-ceramics
Korkmaz Kütahya török váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
2 600 HUF
2746553
11154
458
Art-ceramics
Antik erdélyi tányér, kézzel festett kerámia, ragasztott, d: 21 cm
1 000 HUF
2940332
11155
458
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia tálka retro mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
1 800 HUF
3025938
11156
458
Art-ceramics
2001, Tatai edzőtábor 1951-2001 plakett, kerámia, bőr tartóban, kopással, d: 9,5 cm
1 800 HUF
3024525
11157
458
Art-ceramics
Szécsi iskolatáskás lányka. Mázas kerámia, jelzett, kopással 12 cm
3 000 HUF
3000131
11158
458
Art-ceramics
Asia. Ritka türkiz mázas múzeumi másolat kerámia plakett, jelzéssel, pattanásokkal, 35x22,5 cm
1 000 HUF
2998744
11159
458
Art-ceramics
Iparművész váza. Masszába karcolt virágmintával, színes mázakkal festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
3 000 HUF
2994915
11161
458
Art-ceramics
Görög mintás kerámia, váza, mázas ,jelzés nélkül 20 cm
2 400 HUF
2907808
11162
458
Art-ceramics
1980 Hejőszalonta, butella, madaras mintával, mázas kerámia, kopással, m: 22 cm
2 400 HUF
2968730
11163
458
Art-ceramics
Kagylómintával díszített design kaspó, 5/10 számozással, hibátlan, d: 17,5 cm, m: 11 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m