Art-ceramics
Number of items: 214
3021561
11114
458
Art-ceramics
Retro kerámia váza mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 33 cm
4 000 HUF
3021571
11115
458
Art-ceramics
Retro kerámia váza rózsaszín mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 38 cm
4 000 HUF
3015378
11116
458
Art-ceramics
Retro német váza elfolyt vörös mázzal, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
3 000 HUF
3000876
11117
458
3800
Art-ceramics
Retro német mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett , hibátlan 26 cm
3 800 HUF
3000880
11118
458
3200
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett SPG, hibátlan 23 cm
3 200 HUF
3023692
11119
458
Art-ceramics
Galló türkizes mázú kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 15 cm
4 000 HUF
3047862
11120
458
Art-ceramics
Scheurich retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
4 000 HUF
3043023
11121
458
Art-ceramics
Német kerámia váza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró felületi karccal 24 cm
5 000 HUF
3043014
11122
458
Art-ceramics
Padlóváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 45 cm
6 000 HUF
3043008
11123
458
Art-ceramics
5 000 HUF
3047848
11124
458
4600
Art-ceramics
Iparművész kézzel horpasztott kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 27 cm
4 600 HUF
3047852
11125
458
4800
Art-ceramics
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m