https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 261
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3069277
11882
458
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Csigás dobozka Üveg csiga díszítéssel, piros bakelit betéttel. ca 1940 19x11 cm
Starting price:
8 000 HUF
2948920
11883
458
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
Starting price:
12 000 HUF
2948837
11884
458
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
Starting price:
14 000 HUF
2948770
11885
458
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2948963
11886
458
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900 Antik bronz tintatartó, bronz szerelékkel, 10x10x9 cm + Tollhegytartó tálka, 14,5x10,5 cm, utóbbi "Geschutzt" jelzéssel. Kopással, összességében szép állapotban
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2922183
11887
458
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tömör bronz gyufatartó-kétoldalán részletgazdag fülesbagoly szépen megmunkált fehér márvány hamúzón,korának megf.szép állapotban 14x11 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
2922130
11888
458
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2585576
11889
458
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2922556
11890
458
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2922549
11891
458
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
3067054
11892
458
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
IX. stáció, Jézus harmadszor esik el a kereszttel, fa alapon fém lemez, kopásnyomokkal, 38×25 cm
Starting price:
10 000 HUF
2922546
11893
458
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment