Antique

Number of items: 261

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
11908.

20 000 HUF
54,20
62,50

11909.

38 000 HUF
102,98
118,75

11910.

32 000 HUF
86,72
100,00

Masszív bronz asztali lámpa, hattyú díszes, jó állapotú modern búrával .70 cm
11911.

30 000 HUF
81,30
93,75

11912.

26 000 HUF
70,46
81,25

11913.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1900 Balatonfüredi emlék. Litografált és festett üveg fali dísz. réz keretben, jó állapotban d: 30 cm
11914.

28 000 HUF
75,88
87,50

11915.

30 000 HUF
81,30
93,75

Antik csontra festett női portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14,5x13 cm. Jó állapotban.
11916.

24 000 HUF
65,04
75,00

Japán lakkozott fa kép gyöngyház berakással 60x40 cm
11917.

24 000 HUF
65,04
75,00

Régi tibeti thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 27x23 cm
11918.

17 000 HUF
46,07
53,13

Antik masszív bronz ládika, oroszlánlábas talpazattal, oldalain griffmadaras díszítéssel, a figurákat egybefoglaló ornamentikus mintákkal. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 16x10x12 cm
11919.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF