Antique

Number of items: 261

Falikárpit részlet, XVIII. sz. ezüst szállal hímzett (skófium) XIX. sz-i domború üvegű fa keretben 36x26 cm
11870.

28 000 HUF
75,88
87,50

Gyerek díszmagyar ruha. XIX. sz. vége. 78 cm
11871.

15 000 HUF
40,65
46,88

Lámpás. XVIII. sz. Kovácsoltvas, eredeti üvegjeivel. 32 cm
11872.

28 000 HUF
75,88
87,50

Női kalap fekete fátyollal ca 1900.
11873.

5 000 HUF

Női díszmagyar mellény és blúz. XIX. sz. vége.
11874.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós ón dobozka, fa betéttel 12x10x7 cm
11875.

8 000 HUF

Női díszmagyar blúz. Ezüst sújtással és gombokkal. XIX. sz. vége
11876.

18 000 HUF
48,78
56,25

Tapper, antik bőr, aranyozott XIX. sz. 16x10 cm
11877.

5 000 HUF

Orosz cári szamovár cca 1910. Réz, fa gombokkal. Kopott, hiányos, Jelzett, m: 43 cm
11878.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kesztyűtartó doboz és kesztyű. Szarvasbőr, réz berakással és réz veretekkel. kilinccsel. Jelzett jó állapotban. XIX. sz. 39x9x8 cm
11879.

12 000 HUF

Régi kalapdoboz jó állapotban. Bőr. XX. sz. eleje 33x34x19 cm
11880.

6 000 HUF

Írókészlet lúdtollhegyező, pecsétnyomó stb, bőr mappában. Gilosált réz veretekkel, eredeti réz kulccsal. XIX. sz. 25x31 cm
11881.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF