Antique Number of items: 261
3069219
11858
458
Antique
Trükkös lakat. XVIII. sz. Kovácsoltvas. Eredeti kulcsával, működő, jó állapotban 14 cm
18 000 HUF
3069225
11859
458
15000
Antique
3 db öntő kanál. egy bronz, két kovácsoltvas XVIII. sz. 9-12 cm
15 000 HUF
3069228
11860
458
28000
Antique
Ón ládika, XIX. sz. vége. Kulccsal, működő zárral, jó állapotban 24x14x14 cm
28 000 HUF
3069231
11861
458
85000
Antique
85 000 HUF
3069235
11862
458
Antique
Kesztyűtartó doboz. Bőr, réz berakással és réz veretekkel. eredeti kulccsal, jó állapotban. XIX. sz. 41x14x8 cm
9 000 HUF
3069249
11863
458
65000
Antique
Ereklyetartó. Faragott fa IHS felirattal, Umbria, XVI. sz. sérült. 11 cm
65 000 HUF
3069273
11864
458
Antique
Fa persely, kulccsal XX. sz. eleje 11x6x6 cm
3 000 HUF
3069284
11865
458
Antique
Ékszerdoboz. XX. sz. eleje. Szecessziós. Bőr, réz veretekkel, belül selyem béléssel, eredeti kulccsal, jó állapotban 24x30x13 cm
18 000 HUF
3069253
11866
458
Antique
Vitrin, ékszertartó. Bőr, fazettált üveggel. 29x22 cm XX. sz. eleje.
16 000 HUF
3069286
11867
458
Antique
Szecessziós függönydísz. Bársony, hibátlan 160x60 cm
6 000 HUF
3069265
11868
458
46000
Antique
Női pipere készlet. Szecessziós. Ezüst (Ag) olló és gyűszű, púderdobozok, parfümös üvegcse. XX. sz. eleje. Fa doboz mintás bársony borítással. 35x22x15 cm
46 000 HUF
2859144
11869
458
Antique
Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house