Art-ceramics
Number of items: 250
2844359
11334
455
28000
Art-ceramics
Tea kiöntő. Látványos régi Ritka korall piros plasztikus teáskanna, kínai, míves részletgazdag lakk hozzáillő figurális tetővel,hibátlan, alján jelzett. 15x 10cm
28 000 HUF
3021294
11335
455
Art-ceramics
20 000 HUF
2841953
11336
455
Art-ceramics
7 000 HUF
3021339
11337
455
15000
Art-ceramics
15 000 HUF
3014884
11338
455
Art-ceramics
Art deco váza. Áttört mázas kerámia, négy zenélő és táncoló lány alakkal. Kézzel festett, jelzett Wien RW. hibátlan 28 cm
16 000 HUF
2625468
11339
455
5500
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült, teáskanna tetején kis elefánt. Jelzett, hibátlan.
5 500 HUF
2625471
11340
455
Art-ceramics
Autentikus kínai teáskészlet, kínai kőedény, kézzel készült. Jelzett, hibátlan.
4 000 HUF
3011518
11341
455
Art-ceramics
Bitossi rimini blue olasz MCM kancsó, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 28 cm
6 000 HUF
3019648
11342
455
Art-ceramics
Japán váza, majmos dekorral. Kézzel festett, mázas kerámia Mondal? jelzéssel 34 cm
9 000 HUF
2977961
11343
455
Art-ceramics
Mouzin Lecat & Cie farkasos kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, kis mázlepattanásokkal, m: 28,5 cm
4 000 HUF
2581489
11344
455
Art-ceramics
Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm
5 000 HUF
2836680
11345
455
Art-ceramics
Rotterdami kikötő régi fajansz fali dísz. XIX. sz. vége. Festett, lepattanásokkal. 30x42 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m