Art-ceramics
Number of items: 250
3021325
11346
455
Art-ceramics
Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
8 000 HUF
3020902
11347
455
Art-ceramics
Gránit retro kerámia mokkás készlet. Jelzett, hibátlan
8 000 HUF
2750467
11348
455
5500
Art-ceramics
Lebuj pincefogadó Bodrogkeresztúr. Rákóczi-palack. Tokaji. Kerámia, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 41 cm
5 500 HUF
3032082
11349
455
Art-ceramics
Antik erdélyi kerámia nagy méretű díszváza fedéllel. Szent Miklós képével. Kézzel festett, mázas cserép XIX. sz. Sérült, hiányos. 58 cm
10 000 HUF
2915887
11350
455
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia 6 személyes mokkás készlet, repesztett mintát idéző, enyhén irizáló mázzal, nagy kiöntő nélkül, jelzés nélkül, kis kopottsággal
9 000 HUF
3035391
11351
455
Art-ceramics
Vajdahunyad vára Történelmi főcsoport nagy méretű plasztikus fajansz tányér. JM jelzéssel, formaszámmal, kézzel festett, minimális kopással d: 28 cm
9 000 HUF
3033283
11352
455
8500
Art-ceramics
BK jelzéssel: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 42 cm
8 500 HUF
3032778
11353
455
Art-ceramics
Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámi, jelzés nélkül, kis kopással 26 cm
8 000 HUF
2939620
11354
455
Art-ceramics
8 000 HUF
3009824
11355
455
Art-ceramics
Castellux kékes színezésű kínáló, 3 db geometrikus üveglábon, jelzéssel, kopással, d: 28 cm, m: 13,5 cm
4 000 HUF
2913321
11356
455
Art-ceramics
"Magyar Közjegyzőség" (A Magyar Országos Közjegyzői Kamara címere). Lüszter mázas kerámia. Jelzés nélkül, d: 28 cm
1 000 HUF
2785955
11357
455
Art-ceramics
Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhibákkal. 13 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m