Art-ceramics
Number of items: 250
2647690
11310
455
3200
Art-ceramics
Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3 200 HUF
3014788
11311
455
Art-ceramics
Majoros János: Retro váza. Kopással, jelzéssel, m: 23 cm
4 000 HUF
3033266
11312
455
4400
Art-ceramics
Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, m: 15-15,5 cm
4 400 HUF
3033278
11313
455
4800
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Zsürizett címkével, hibátlan, m: 31 cm
4 800 HUF
3034272
11314
455
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Lány kosárral, festett mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
6 000 HUF
3036821
11315
455
4800
Art-ceramics
Csizmadia Margit szórt színű kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, d: 24 cm, m: 7,5 cm
4 800 HUF
3036830
11316
455
5500
Art-ceramics
Györgyei Zsuzsa (1931-2006): Tál álló alakkal. Jelzett, kis pattanással, d: 25 cm
5 500 HUF
3036783
11317
455
4800
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat pálinkás készlet, kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, egyik pohár sérült, h: 33 cm, m: 6 cm
4 800 HUF
3036788
11318
455
Art-ceramics
Gyarmati György (1910 -): Lámpatest. Jelzett, kopással, m: 25 cm
4 000 HUF
2823395
11319
455
Art-ceramics
3 600 HUF
3005237
11320
455
Art-ceramics
Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
4 000 HUF
2927193
11321
455
Art-ceramics
Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m