Art-ceramics
Number of items: 250
3010569
11298
455
Art-ceramics
Bercsényi Miklós: Arc, művészi kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, h: 9 cm
6 000 HUF
3019877
11299
455
Art-ceramics
Bod Éva. Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
8 000 HUF
3033255
11300
455
Art-ceramics
Végvári Gyula: Díszváza. Kerámia, jelzett, datált, hibátlan, m: 17,5 cm
9 000 HUF
3035778
11301
455
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kávés készlet. Mázas kerámia, hat személyes, jelzett, hibátlan
9 000 HUF
3005240
11302
455
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
8 000 HUF
3019879
11303
455
4800
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm
4 800 HUF
2970110
11304
455
3200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 20x17x8 cm
3 200 HUF
2941737
11305
455
Art-ceramics
1935 Balogh László: Huszár korsó. Mázas kerámia, etikett jelzéssel, minimális kopással, m: 23 cm
3 600 HUF
3021923
11306
455
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia fedeles cukordoboz jelzés nélkül m: 24 cm
6 000 HUF
3015164
11307
455
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia váza hálós díszítéssel d: 21 cm m: 17 cm
5 000 HUF
3019893
11308
455
3200
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan d: 28 cm
3 200 HUF
2961520
11309
455
Art-ceramics
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m