Antique
Number of items: 133
2947428
11747
449
4800
Antique
Ónix kagyló formájú ékszertartó, minimális kopottsággal, 17x14x7 cm
4 800 HUF
2864971
11748
449
Antique
Márvány asztali tintatartó és tolltartó. Dunai vasmű emlék plakettel, rajta Baudelaire felirattal. 30x26 cm
4 000 HUF
2960453
11749
449
Antique
Vihar elöl menekülő pár, antik selyemkép, P.A. Cot után jelzéssel, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 34×18 cm
4 000 HUF
2960489
11750
449
Antique
Elisabeth Sonrel (1874-1953) után: Flora, art nouveau (szecessziós) antik selyemkép, jelzett a selyemképen. Üvegezett fakeretben, 34×18 cm
4 000 HUF
2925549
11751
449
Antique
... Bálint jelzéssel: Bőr maszk, szobor, fali dísz. Jelzett, 39x33 cm
5 000 HUF
2964237
11752
449
Antique
Antik japán lakkozott ékszeres szekrény, festett díszítéssel és fémveretekkel, sérülésekkel, jelzéssel, 234x18x10 cm
18 000 HUF
2964271
11753
449
14000
Antique
14 000 HUF
2937699
11755
449
Antique
Tófej nagy méretű váza. Mázas kerámia, jelzett, száján belül lepattanással d: 24 cm
1 800 HUF
2937708
11756
449
Antique
Antik posztamens. Faragott és esztergált fa. 68 cm d: 21 cm, 38 cm
16 000 HUF
2883378
11758
449
Antique
Kecskefej preparátum, fára applikálva, falra akasztható, 52x50 cm
12 000 HUF
2923344
11759
449
Antique
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
3 000 HUF
2872420
11760
449
13000
Antique
Leveles asztali lámpa, fém, hibátlan üveg, új vezetékezéssel. 37 cm
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m