Antique

Number of items: 133

Ónix kagyló formájú ékszertartó, minimális kopottsággal, 17x14x7 cm
11747.

4 800 HUF
13,01
15,00

Márvány asztali tintatartó és tolltartó. Dunai vasmű emlék plakettel, rajta Baudelaire felirattal. 30x26 cm
11748.

4 000 HUF

Vihar elöl menekülő pár, antik selyemkép, P.A. Cot után jelzéssel, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 34×18 cm
11749.

4 000 HUF

Elisabeth Sonrel (1874-1953) után: Flora, art nouveau (szecessziós) antik selyemkép, jelzett a selyemképen. Üvegezett fakeretben, 34×18 cm
11750.

4 000 HUF

... Bálint jelzéssel: Bőr maszk, szobor, fali dísz. Jelzett, 39x33 cm
11751.

5 000 HUF

Antik japán lakkozott ékszeres szekrény, festett díszítéssel és fémveretekkel, sérülésekkel, jelzéssel, 234x18x10 cm
11752.

18 000 HUF
48,78
56,25

11753.

14 000 HUF
37,94
43,75

Tófej nagy méretű váza. Mázas kerámia, jelzett, száján belül lepattanással d: 24 cm
11755.

1 800 HUF

Antik posztamens. Faragott és esztergált fa. 68 cm d: 21 cm, 38 cm
11756.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kecskefej preparátum, fára applikálva, falra akasztható, 52x50 cm
11758.

12 000 HUF

Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
11759.

3 000 HUF

Leveles asztali lámpa, fém, hibátlan üveg, új vezetékezéssel. 37 cm
11760.

13 000 HUF
35,23
40,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF