Antique

Number of items: 133

Christofle antik tejkiöntő, jelzéssel, sötét patinás ezüstözés, kis horpadásokkal, m: 7,5 cm
11773.

6 000 HUF

Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
11774.

12 000 HUF

Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
11775.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
11776.

8 000 HUF

Jelzett iparművész tükör. Réz, bronz ördögfejjel. 28 cm
11777.

8 000 HUF

11778.

16 000 HUF
43,36
50,00

Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
11779.

11 000 HUF
29,81
34,38

11780.

12 000 HUF

11781.

9 000 HUF
24,39
28,13

11782.

7 000 HUF
18,97
21,88

Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
11783.

18 000 HUF
48,78
56,25

11784.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF