Antique

Number of items: 133

Belga ezüstözött kés készlet 8 darabos, jelzett, sérült díszdobozban
11723.

4 800 HUF
13,01
15,00

11724.

48 000 HUF
130,08
150,00

Végh Gyula: Ház. Bőrkép, jelzett, 31,5x39 cm
11725.

5 000 HUF

11726.

5 000 HUF

Iparművészeti retró csillár / mennyezeti lámpa, réz, fém, nincs kipróbálva, rozsdanyomokkal, ismeretlen tervező, 90x45x68 cm
11727.

12 000 HUF

Díszágyú fa, réz rátétekkel. h: 21 cm
11728.

5 000 HUF

11729.

8 000 HUF

Casa Memling, Barcelona: F. C. N. ismeretlen Címer. Tűzzománc, fakeretben, kereten két kis lyuk. 9,5x7,5cm, teljes méret: 23x20,5 cm
11730.

7 000 HUF
18,97
21,88

Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
11731.

3 000 HUF

Ezüstözött mártásos tál, jelzett, d: 12,5 cm
11732.

5 000 HUF

11733.

4 000 HUF

Kínai buddhista szerzetes, bronz figura / kis szobor, ujján kis sérüléssel, m: 10,5 cm
11734.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF