Books: Military

Number of items: 44

Lothar Willmann - Oswald Kopatz: Gefechtsbereit! Die Luftstreitkräfte/Luftverteidigung der Nationalen Volksarmee. Berlin, 1982, Militäverlag der DDR. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Getreu dem Fahneneid. Berlin, 1981, Militäverlag der DDR. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18429.

2 800 HUF

Die Deutsche Bundeswehr. Hrsg. von Harald Müller-Roland. Frankfurt am Main,1966,Bernard & Graefe. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
18430.

2 400 HUF

Spellman J. Ferenc: A feltámadt katona. Cleveland, 1944, Katolikus Magyarok Vasárnapja. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
18431.

3 000 HUF

Benedek Gyula: Esettanulmány Dankó László /1956. Spindler Julianna/ MN 5432 Bp. alakulat állományába tartozó honvéd öngyilkossága kapcsán. Bp., 1976, k.n., 36 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és javításokkal.
18432.

1 600 HUF

Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, olvasatlan, szép állapotban
18433.

2 800 HUF

Szun Mester: A hadakozás regulái. Terebess, Budapest, 1997, kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
18434.

1 200 HUF

vitéz Boksay Antal: A legendás vasmadár. (Regényes életrajz). Ittebei Kiss József, a legjobb magyar vadászrepülő élete. Bp., 2006, HM Zrínyi Kht. - Zrínyi Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
18435.

2 000 HUF

Kozma Endre - Héjja István - Stefancsik Ferenc: Katonaföldrajzi kézikönyv. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
18436.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF