Books: Military Number of items: 44
2976493
18429
448
Books: Military
Lothar Willmann - Oswald Kopatz: Gefechtsbereit! Die Luftstreitkräfte/Luftverteidigung der Nationalen Volksarmee. Berlin, 1982, Militäverlag der DDR. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Getreu dem Fahneneid. Berlin, 1981, Militäverlag der DDR. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 800 HUF
2976472
18430
448
Books: Military
Die Deutsche Bundeswehr. Hrsg. von Harald Müller-Roland. Frankfurt am Main,1966,Bernard & Graefe. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
2 400 HUF
2974723
18431
448
Books: Military
Spellman J. Ferenc: A feltámadt katona. Cleveland, 1944, Katolikus Magyarok Vasárnapja. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
3 000 HUF
2967406
18432
448
Books: Military
Benedek Gyula: Esettanulmány Dankó László /1956. Spindler Julianna/ MN 5432 Bp. alakulat állományába tartozó honvéd öngyilkossága kapcsán. Bp., 1976, k.n., 36 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és javításokkal.
1 600 HUF
2971427
18433
448
Books: Military
Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, olvasatlan, szép állapotban
2 800 HUF
2971433
18434
448
Books: Military
Szun Mester: A hadakozás regulái. Terebess, Budapest, 1997, kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban.
1 200 HUF
2965565
18435
448
Books: Military
vitéz Boksay Antal: A legendás vasmadár. (Regényes életrajz). Ittebei Kiss József, a legjobb magyar vadászrepülő élete. Bp., 2006, HM Zrínyi Kht. - Zrínyi Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2965595
18436
448
Books: Military
Kozma Endre - Héjja István - Stefancsik Ferenc: Katonaföldrajzi kézikönyv. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house