Books: Military

Number of items: 44

18417.

5 000 HUF

18418.

4 800 HUF
13,01
15,00

18419.

4 800 HUF
13,01
15,00

18420.

4 800 HUF
13,01
15,00

18421.

4 800 HUF
13,01
15,00

18422.

1 800 HUF

18423.

2 200 HUF
5,96
6,88

Manfred Griehl: Német bombázók Anglia és Oroszország fölött. 20. Századi Hadtörténet - A Luftwaffe bevetésen. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval. + cca 1940 Magyar katonatiszt lovával, fotó, 22x15 cm
18424.

2 400 HUF

Bertolt Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, koszos borítóval.
18425.

1 600 HUF

A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, restaurált, javított példány, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain fém sarokvédőkkel, javított gerincekkel és kötésekkel, a I. kötet gerincén kis sérüléssel, néhol foltos lapokkal, néhány javított lappal, az I. kötetben egy lap sarkán hiánnyal (479/480.)
18426.

10 000 HUF

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927., "Magyarország a világháborúban." A 46. oldaltól, a rövid összefoglaló után: "A bajtársak háborus működése és fényképe ezredek szerint". Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijáró lappal.
18427.

2 000 HUF

Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
18428.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF