Books: Military

Number of items: 44

Norman Franks: Sötét éj, nagy mélység. Repülőgépekkel U-Bootok ellen a II. világháborúban - személyes beszámolók. Debrecen, 1999, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötésben.
18405.

1 600 HUF

Eötvös Károly: Harcz a nemzeti hadseregért. Eötvös Károly Munkái XX. Bp., 1906, Révai, 322+(2) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
18406.

1 600 HUF

Vegyes fegyverhasználattal kapcsolatos tétel, 4 db:   A rendőrség fegyverhasználati joga és kötelessége. "Szolgálati Használatra." Bp., 1972., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés.;  Balogh István - Kecskés Sándor - Kovács Jenő: Önvédelem. Amit az önvédelmi, őrző- és kísérőfegyverekről tudni kell. Bp.,én.,Zrínyi. Kiadói papírkötés.;   Amit a fegyverismereti vizsgán tudni kell. A fegyverismereti vizsga tananyaga. Összeáll.: Falvassy András. Bp., 1997,AGM-Nádor. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.;   Klabacsek Gyula: Fegyvermester 2. Zsaru Füzetek 2. Bp., 1996., Zsaru. Kiadói kopott papírkötés.;
18407.

4 600 HUF
12,47
14,38

Tóth Sándor: Győztes csatáink I. Pozsonyi diadal. Cserhalmi ütközet. Eger, 2009., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18408.

5 000 HUF

18409.

3 600 HUF
9,76
11,25

Studia i materiały do dziejów dawnego uzbrojenia i ubioru wojskowego. Szerk.: Zbigniew Bochenski. Kraków, 1963, Muzeum Narodowe w Krakowie. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
18410.

2 800 HUF

Tony Gibbons - David Miller: Korszerű hadihajók. Bp., 1993., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
18411.

1 000 HUF

Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum, XX+144 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval, javított és részben hiányos gerinccel, névbejegyzéssel és névbélyegzéssel.
18412.

2 000 HUF

Kristó Gyula: Az Anjou-kor háborúi. Bp., 1988, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
18413.

1 600 HUF

Marija Fortusz: Az "Alba Regia" hősei. Egy felderítő őrnagy feljegyzései a második világháborúból. Bp., 1973., Zrínyi. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. + Az Alba Regia hőse Marija Fortusz. Visszaemlékezés. Előadási segédanyag. Kézirat. Összeáll.: Élő Zoltán, Pap László. Székesfehérvár, 1975, TIT Fejér Megyei Szervezete, 31 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18414.

2 800 HUF

18415.

4 800 HUF
13,01
15,00

18416.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF