Number of items: 295

Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm
11289.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Viktória mintás süteményes tál, jelzett: III. osztály, minimális gyári égetési hibák, d: 30 cm
11290.

19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi zöld virágmintás körmös kaspó, kopott, kis lepattanással, jelzett, m: 17,5 cm
11291.

19 000 HUF
51,49
59,38

11292.

12 000 HUF

Nagyvárad Herendi porcelán kínáló és tálka Nagyvárad címerével. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm, 11x9 cm
11293.

10 000 HUF

Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
11294.

7 000 HUF
18,97
21,88

11295.

4 000 HUF

11296.

8 000 HUF

Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, rózsán minimális csorbák.
11297.

12 000 HUF

11298.

12 000 HUF

11299.

14 000 HUF
37,94
43,75

11300.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF