Number of items: 295

Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11277.

44 000 HUF
119,24
137,50
11

Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Szentivánéji álom Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32x19 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
11278.

50 000 HUF
135,50
156,25

11279.

55 000 HUF
149,05
171,88

11280.

18 000 HUF
48,78
56,25

11281.

10 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán tál. Nagy méretű, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 33 cm
11282.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Indes mintás lámpa, működik, kopásokkal, jelzett, m: 55 cm
11283.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi faágon ülő madár. Jelzéssel, kézzel festett, minimális kopással, m: 24 cm
11284.

26 000 HUF
70,46
81,25

11285.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan.
11286.

20 000 HUF
54,20
62,50

11287.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, jelzett, kis kopással, 15-28 cm
11288.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF