Number of items: 295

11253.

70 000 HUF
189,70
218,75

11254.

75 000 HUF
203,25
234,38

11255.

100 000 HUF
271,00
312,50

Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm
11256.

80 000 HUF
216,80
250,00

11257.

80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay Vetkőző Vénusz. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11258.

75 000 HUF
203,25
234,38

11259.

40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay díszkiöntő, formaterv: Kovács István, konstruktív dekorral. Prototípus, alján lepattanással, hajszálrepedt, sérült festéssel, 1960 körül, m: 42 cm
11260.

48 000 HUF
130,08
150,00

Zsolnay fajansz korsó, ón fedéllel puttó mintás. Z.V: Pécs benyomott jelzéssel. Hajszálrepedéssel 26 cm
11261.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi fehér mázas porcelán Munkácsy büszt, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11262.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11263.

19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi fehér mázas porcelán Verdi büszt, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11264.

10 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF