Number of items: 295
2952510
11385
446
Hollóházi Szász Endre porcelán medál, matricás, jelzett, hibátlan, 6,5x4 cm
3 000 HUF
2953015
11386
446
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
4 000 HUF
2954365
11387
446
3400
Hollóházi kisfiú porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3 400 HUF
2946921
11388
446
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
3 000 HUF
2948540
11389
446
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm
3 600 HUF
2954716
11390
446
3 darab Hollóházi süteményes tál, virágmintával, jelzéssel, kopással, 13,5x13,5 cm
2 000 HUF
2857735
11391
446
2 000 HUF
2804671
11392
446
Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
1 200 HUF
2918633
11393
446
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
2 000 HUF
2804690
11394
446
Hollóházi népies porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 24 cm
1 600 HUF
2524379
11395
446
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm
2 000 HUF
2946982
11396
446
Hollóházi Aladdin a varázsszőnyegen, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m