Number of items: 295
2714408
11409
446
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett.
15 000 HUF
2913955
11410
446
12 000 HUF
2948063
11411
446
Antik kézzel festett kínai padlóváza, jelzéssel, minimális kopással, körbefutó festett jelenettel, m: 48 cm
16 000 HUF
2919370
11412
446
Ingolstadt 1235 jelzéssel: keménycserép róasztali tartó. Jelzett ,mázrepedésekkel XX, sz eleje. sérült 17 cm
16 000 HUF
2947522
11413
446
Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
12 000 HUF
2946490
11414
446
Royal Tudor vintage mintás porcelán étkészlet. Hat személyes komplett, matricás, jelzett, hibátlan
16 000 HUF
2946376
11415
446
2 db Wallendorf fedeles urnaváza párban. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan 24 cm
12 000 HUF
2895174
11416
446
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm
7 000 HUF
2947652
11417
446
Schütz Blansko fajansz dísztál. Jelzett, pereménél kis javítással, kopással, d: 27,5 cm
10 000 HUF
2740784
11418
446
4 000 HUF
2642793
11419
446
4 000 HUF
2913976
11420
446
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m