Number of items: 295
2918635
11505
446
1 800 HUF
2918642
11506
446
Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm
1 800 HUF
2918640
11507
446
Fürstenberg német 3 részes reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
1 800 HUF
2415208
11508
446
Moritz Zdekauer sültes / felvágottas tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 25x35 cm
2 000 HUF
2924875
11509
446
Antik cseh porcelán teás készlet elemei. 2 csésze, aljjal, kopással, jelzés nélkül
1 800 HUF
2934995
11510
446
Alföldi porcelán pálinkás, kupicás készlet, Buda várának középkori látképével díszítve (kiöntő, tálca, 6 db pohár). Matricás, jelzett, hibátlan.
1 800 HUF
2864967
11511
446
Hunter angol fajansz szószos kiöntő. Máz alatti festés, jelzett, hibátlan 20 cm
2 000 HUF
2833818
11512
446
1 600 HUF
2830566
11513
446
Wilhelmsburg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 xm
1 800 HUF
2461306
11514
446
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsa szirmán kis hiánnyal, lepattanással, hajszálrepedéssel, 6,5x5,5x5 cm
2237327
11515
446
2 000 HUF
2824577
11516
446
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m